Ранок… Кава з ніжною молочною пінкою… Саме це Вам потрібно, щоб зробити ранок ще приємнішим і забезпечити себе гарним настроєм на весь день?

А чи знаєте Ви, як зробити таку ніжну пінку? То поговоримо про такий пристрій , як капучинатор. Капучинатор — це спеціальна насадка, яка кріпиться до парової трубки кавомашини. Пара, яка утворює молочну піну, виробляється в окремому бойлері або за допомогою нагрівального елемента в складі основного бойлера (залежить від моделі кавомашини). Після цього пара під тиском подається в парову трубку. Ємністю для збивання молока служить спеціальний глечик — пітчер. Він може бути пластиковий, сталевий або керамічний. Капучинатори є майже в усіх сучасних моделях ріжкових і автоматичних кавомашин.

Як альтернативу, використовують і окремі капучинатори або спінювачі молока. Такий підійде тим любителям кави, які готують напій не в кавомашині, а іншим способом, але також полюбляють латте і капучино.

У продажу є різні види таких капучинаторів: стаціонарні (мають свій власний пітчер для збивання), кримери — пристрої на зразок погружного міксера (вінчик у вигляді пружинного кільця вібрує, збиваючи молоко ), механічні спінювачі (приводяться в дію завдяки м’язовій силі)

Щоб правильно працювати з капучинатором, треба ознайомитись з інструкцією по його використанню саме з Вашої кавомашиною, або з інструкцією окремої моделі капучинатора.

Після використання капучинатор обов’язково потрібно очистити від рештків молока. Для цього також має бути інструкція.

А щоб Ваша кава була завжди смачною і кавомашина працювала як годинник, регулярно проводьте чистку від накипу, кавових жирів та змащуйте деталі заварювального блоку. Ці процедури можна робити як самостійно, так і в нашому сервісному центрі .